Up Zelenka

Up ZELENKA

Cukrárna Up ZELENKA se jmenuje podle čtvrti Zelená Louka, kde se v Trutnově nachází. Interiér cukrárny odráží své umístění na Zelené Louce svou originální vysokou umělou trávou na podlaze. Tímto se zde můžete cítit, jako když chodíte po louce. Na travnatém povrchu se nachází designové průhledné židle, které dodávají této cukrárně lehký a svěží vzhled.

V jedné části se nachází dětský koutek vybavený barevnými kuličkami či různými hračkami. Díky tomuto koutku je Up ZELENKA velmi lákavou zastávkou pro maminky s dětmi, které si mohou dát výborný domácí zákusek s kvalitní kávou, zatímco si děti nerušeně hrají.

V Up ZELENCE nalezneme široký výběr čerstvých a kvalitních zákusků a dortů. Tyto zákusky, dorty, ale i pečivo nese naši vlastní značku Up MADE, což značí domácí cukrářské a pekařské výrobky. Při výrobě těchto výrobků používáme vlastní receptury, suroviny té nejvyšší kvality a zaručujeme naprostou čerstvost. Více o výrobě cukrářských a pekařských výrobků naleznete zde: www.upmade.cz.

Můžete si zde také objednat celé dorty při příležitosti nějaké oslavy, protože naše cukrářky dokáží z pravého marcipánu, který používáme, vymodelovat téměř vše, co vás napadne.